W ramach Wykładów Otwartych organizowanych przez EUROPE DIRECT Warszawa poprowadzimy spotkanie na temat projektu "Zostań kreatywnym przedsiębiorcą" i "Start dla innowacyjnych firm II"

Zapraszamy na wykład otwarty pt. "Ty też załóż własną firmę - bezpłatne projekty szkoleniowe dla studentów, absolwentów, doktorantów, pracowników naukowych", który poprowadzimy w ramach Wykładów Otwartych organizowanych przez punkt konsultacyjny EUROPE DIRECT Warszawa.

Na spotkaniu przybliżymy zagadnienia związane z projektami "Zostań kreawtynym przedsiębiorcą" oraz "Start dla innowacyjnych firm II", które są skierowane do studentów/ absolwentów/ doktorantów oraz pracowników naukowych zainteresowanych założeniem własnej innowacyjnej firmy.

Spotkanie odbędzie się w dniu 4 października br. o godz. 12 w s. 2018 w Pałacu Kultury i Nauki. Jeszcze są wolne miejsca, tak więc zachęcamy do rejestracji pod adresem mailowym: wykłady_europejskie@um.warszawa.pl 

 

http://europedirect.um.warszawa.pl/aktualnosci/europejski-wyk%C5%82ad-otwarty-zatytu%C5%82owany-ty-te%C5%BC-za%C5%82%C3%B3%C5%BC-w%C5%82asn%C4%85-firm%C4%99-bezp%C5%82atne-projekty-szko

< wróć do listy aktualności